MÖBLER / Bord / Etagebord 17475376

nr 1747 5376

Etagebord

med låda, Sent 1800-tal, mahogny, 55. Djup: 34 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:53:22